Nieruchomości

Czerń w wystroju mieszkania

Każdy pokój potrzebuje odrobiny czerni. Nie musisz iść na całość, ale nawet w pokoju z wypalonymi pastelami, miękkim neutralnym lub pełnym maksymalistycznym kolorem, odrobina czerni ożywi wszystko. To jak dodanie soku z cytryny do grillowanego mięsa czy soli na chipsach. Bez niego jest to w porządku, ale gdy to zrobisz, zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest lepsze i zastanawiasz się, dlaczego nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Dodam jedno zastrzeżenie – zwykle nie mam na myśli kruczoczarnej, przynajmniej jeśli chodzi o malowanie. Tak jak czarno-biały jest prawdopodobnie zbyt surowy dla większości z nas, ale kość słoniowa i węgiel drzewny są łatwiejsze do połączenia. Możesz dodać odrobinę granatowego lub ciemnoszarego zamiast czarnego. Chodzi o to, że potrzebujesz kropli ciemnych rzeczy w każdym wnętrzu. Sprawdź: Mieszkania Bydgoszcz

Głowna zasada wystroju – coś nowego, coś starego, coś czarnego i coś złotego. Jednak w tym wypadku zazwyczaj złoto oznacza metal, a czerń może oznaczać ciemność.

Miękkie różowe ściany mogą być zbyt kobiece w łazience rodzinnej, trochę zbyt słodkie, ale czarne kinkiety, lustro i kran sprawiają, że wygląda bardziej współcześnie niż słodko. Spróbuj myśleć o tym jak o czarno-białej łazience, w której biel zastąpiono różem, aby nieco ją zmiękczyć. Warto się pokusić o znalezienie własnego koloru zakłócającego. Może to być ciemniejsza wersja tego, co już istnieje lub całkowity kontrast, ale staraj się nie mieć wszystkiego zbyt stonowanego i dopasowanego. To może być trochę nudne. Kropla czerni i trzeciego koloru dla zakłócenia zawsze będzie wyglądać bardziej interesująco.

Najczęściej czerń wykorzystywana jest na suficie, aby uzyskać nieco mocniejszy efekt, podczas gdy wanny zazwyczaj powinny mieć delikatny odcień. Jest to coś, co można łatwo zmienić, aby zachować świeży wygląd, ponieważ ciemny sufit jest bardziej niezwykły. Warto próbować, bawić się kolorami, ale w każdym pomieszczeniu odrobina czerni powinna się znaleźć.