Ciekawostki

Torba listonoszka – historia

Początkowo listonoszka była używana przez listonoszy ,pracowników Pony Express –szybkiej poczty konnej w USA. Szybko okazało się ,że torba przewieszona przez ramię jest wygodna i praktyczna i zaczęła pojawiać się również wśród pracowników innych firm kurierskich. Listonoszka skórzana po wielu latach pojawiła się jako konduktorka. Obecnie wersja męska staje się równie popularna jak wersja damska.

MĘSKIE TORBY LISTONOSZKI DO CZEGO DZIŚ SŁUŻĄ?

Są doskonałym dodatkiem na przedmioty codziennego użytku typu telefon , dokumenty, klucze czy II śniadanie do pracy. Nie trzeba tego wszystkiego nosić w ręku czy upychać po kieszeniach. D o większych modeli zmieścisz tablet a czasami nawet małego laptopa.

MĘSKA TORBA LISTONOSZKA – JAKĄ KUPIĆ?

W zależności od tego do czego potrzebujesz torby czy ma być dodatkiem do weekendowych stylizacji, czy ma służyć do pracy wybierz rozmiar torby. Mała świetnie pasuje do sportowego stylu , większe zdadzą egzamin nawet u studenta. Torby listonoszki wykonane ze skóry mogą być modnym i stylowym dodatkiem dla każdego mężczyzny ceniącego wygodę .Eleganckie wersje sprawdzą się nawet do oficjalnego stroju. Zwróć uwagę aby twoja torba posiadała potrzebne przegródki i schowki, ważny jest tez pas, może być skórzany lub parciany ważne aby był odpowiedniej szerokości ,szczególnie przy większych torbach. Wiele ciekawych modeli znajdziecie w ofercie marki CORSO.